Çatı tamiri | Çatı izolasyonu | Fabrika çatı tamiri

Sandviç panel çatı tamiri

Çatı tamiri – Çatı izolasyonu – Fabrika çatı tamiri

PROFESYONEL TEKNİK KADRO İLE GARANTİLİ ÇATI TAMİRİ

Türkiye genelinde ve İstanbu de uzun yıllardır sandviç panel satışı, çatı kaplama, çatı tamiri, fabrika çatı tamiri, endüstriyel çatı izolasyonu sektöründe hizmet vermekte olan www.catiteknik.com firmamızla siz müşterilerine sertifikalı, isg belgeli uzman çatı ekibi ile profesyonel çatı tamiri, garantili çatı tamir işleri hizmetleri sunmaktayız.

Bu tür işlerde ayrıntılı ve ücretsiz keşif, hızlı teklif ve ekonomik fiyat teklifi ile herzaman müşterilerimizin yanındayız. 40 yılı geçen bir deneyime sahip olan firmamız yılların verdiği tecrübeye dayanarak müşterilerine bu hizmetlerinde  her zaman sorunsuz işler teslim etmiş ve müşteri memnuniyetini her zaman ön plana çıkarmıştır. Firmamız çevreye duyarlı ve doğaya saygılıdır.

ÇATI TAMİRİ İSTANBUL

Çatı teknik firması olarak siz müşterilerimize daha iyi çatı tamir işlerini sunabilmemiz için kaliteli yeni nesil izolasyon ürünleri ve uzman kadromuzla kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmaktayız. Marmara ve İstanbul çatı tamiri işlerinizde bizimle irtibata geçerek ücretsiz keşfimizden yararlanabilirsiniz.

ÇATI TAMİRİNDE UZMAN ve İSG ye UYUMLU PROFESYONEL EKİP – BOL REFERANS ÇATI TEKNİK de.

ENDÜSTRİYEL ÇATI TAMİRİ

Endüstriyel çatı tamiri

ÇATI TAMİRİ

Yıllar geçtikce endüstriyel yapıların çatılarında diğer çatılarda insan odaklı veya tabiyat olaylarından yağmur, fırtına vb. gibi tahribatlar olabilir bu durumlardan dolayı aşağıya su akması kesindir. Firmamız fabrika çatı tamiri konusunda uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübeye sahiptir yeni nesil izolasyon ürünlerimiz ve profesyonel kadromuzla çatı tamiratı işlerini gerçekleştiriyoruz. Bu tür sorunları olan müşterilerimiz firmamızı aradıkdan sonra kendilerinden randevu talep ederek uygun zamanda çatılarına çıkarak yerinde keşif yapıyor ve uygun ve ekonomik fiyat vererek teklifimizi müşterimize sunuyoruz, Fiyat teklifimizi müşterimizin kabul etmesinden sonra uzman ekiplerimizle ve yeni nesil su kesici yalıtım ürünlerimizle çatı tamir işine başlıyoruz. İş  bitiminde garantili olarak yaptığımız işi teslim ediyoruz. İsteyen müşterilerimize çatıya su tutarak su akma testi yapıyoruz, istemeyen müşterilerimiz de ilk yağan yağmurda su testini zaten görüyorlar. Firmamız sorunsuz ve kalıcı tamir yapma konusunda iddialıdır.     

ÇATI İZOLASYONU

İzolasyon ların; yangın,ısı,ses,su gibi çeşitleri vardır. Firmamız endüstriyel çatı izolasyonu konusunda uzman ve tecrübelidir, genelde bu yapılar metallerle;sac veya alüminyum çatı örtüleri ile kaplı olup zaman içerisinde çatı izolasyonu gerekebilir. Firmamızda her yapının çatısına göre yalıtım ürünleri mevcut olup uygulama da profesyonel ekiplerimiz tarafından garantili olarak gerçekleştirilir.

ISI İZOLASYONU: Bazı yapıların çatıları yazın çok sıcak, kışın çok soğuk olabilir bu yüzden ısı yalıtımı ihtiyacı olabilir. Bu tür yerlere poliüretan köpük, cam yünü, taş yünü, kaya yünü, perlit veya xps ürünler uygulayarak böyle sorunlara çözümler getiriyoruz. Ses izolasyonu konusundada bulunulan yere göre firmamızın uyguladığı bazı ürünler vardır, bu ürünler yapılara göre değişiklik göstermektedir.   

 

ÇATI ONARIM VE BAKIM

Her yapının ve çatısının yıllar geçtikçe bakım ve onarıma ihtiyacı vardır yapılacak bu işlem yapıların daha uzun yıllar dayanması için gereklidir. Genelde bina oturmaları veya depremler çatı montaj vidalarının kılcal olarak oynamasına sebep olmakta ve buralardan yağmur suları girebilmektedir. Yağmur olukları, çamur ve çeşitli ürünlerle dolmakta su tahliyesine engel olabilmektedir, bu yüzden bakım onarım şarttır. 

FABRİKA ÇATI TAMİRİ

Fabrika çatı tamir firmamızın en tecrübeli olduğu işlerden birisidir. Kalıcı, uzun ömürlü ve garantili olarak yaptığımız bu işler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL ÇATI TAMİRİ

Büyük yapılar olan endüstriyel çatıların endüstriyel çatı tamir işlerini firmamız başarıyla yapmaktadır. Bu tür işlerle ilgili yurt içi ve yurt dışında bir çok referansa sahip bir kuruluşuz.

ÇATI TADİLATI

Her türlü endüstriyel yapıların çatılarının çatı tadilatı işlerinde firmamız ilk sıralarda yer almaktadır. Zaman zaman fabrika çatılarında onarılması gereken veya baca, anten gibi sonradan konulması gereken yerlerde yağmur sonrası oluşabilen su sızıntısına uygun çözümler herzaman bizdedir.