Sandviç panel fiyatı | Çatı Sökümü | Çatı montajı

Çatı ve Cephe Sandviç Panel Çeşitleri Satışı

HER TÜRLÜ SANDVİÇ PANEL SATIŞI

sandviç panel

Her çeşit sandviç panel, tamamlayıcı ürünleri, en uygun sandviç panel fiyatları, en uygun aksesuar fiyatları çatıyap da. 

Panel satışlarımız direk fabrikadan veya iş yeri teslimidir. Nakliye alıcıya aittir.

Çoklu siparişlerde panelleri fabrikadan teslim ediyoruz.

Poliüretan, eps, taş yünü, pır, pur, izosiyanurat paneller her boyda, uygun ve hesaplı fiyatlara firmamızda dır, fiyat almak için lütfen bize mail atını. 

Proje bazında panel çatı kaplama işlerini isg ye uyumlu, sertifikalı, uzman ve tecrübeli ekiplerimizle uygun fiyatlara garantili olarak biz yapıyoruz, mühendislik hizmetlerimizden yararlanınız.

ÇATI VE CEPHE AKSESUAR VE TAMAMLAYICI ÜRÜNLERİN SATIŞI

Sandviç panel çatı

Çatı montaj panelleri tek başına çatıya ve cepheye montaj yapılmaz mutlaka aksesuarlarının olması gerekir, bunlar; Mahya, mahya altı, köşe kaplama, damlalık, yağmur olukları ve montaj vidalarıdır. Bu ürünler firmamızda her zaman mevcut olup müşterilemizin istediğ talepler doğrultusunda satışları yapılır. Bazı aksesuarların özel yapımı gerekir bunlar köşe kaplam yağmur deresi gibi metal ürünlerdir, bu ve benzeri ürünler cakada özel ölçülerine göre kıvırttırılarak müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda bu işlerle ilgili her türlü ürünler mevcut olup bu ürünlerin uygulaması ve tamiri işlerindede özel profesyonel ekiplerimiz mevcuttur.  

 

SANDVİÇ PANELİN AVANTAJLARI:

Hızlı ve kolay montaj

mükemmel ısı yalıtımı

yüksek yangın direnci

yapılarda estetik görüntü

hava ve su sızdırmazlığı

gürültüsüz ve sessiz yapılar

Çatı panelleri yapınızın ölçüsüne göre istediğini ölçüde, arası istediğiniz izolasyon tipinde ve istediğiniz ölçülerde üretilebilir.

Bu panellerin montajı çok kolaydır, çatılardaki montajı yapılacak aşık aralıkları geniş olabilir, akıllı vidalarla montajı yapılır, fırtınadan uçmalara karşı çok dayanıklıdır.

Nakliyesi kolaydır, çatıya elle çekilebilir veya vinçlerle kaldırılarak çatıya konur, kaplama süresi kısadır çabuk montaj yapılır.

Paneller çatı ve cephelerde estetik ve hoş bir görünüm sağlar.  

Uzun yıllar hem dayanır hemde deforme olmaz. Her yıl temizlik için çatı bakımı ve yağmur olukları temizliği sonbaharda yapılması gerekir. 

SANDVİÇ PANEL İÇ ve DIŞ YÜZEY ÖZELLİKLERİ

Panelin üst kısmı; yani dışarıya gelecek tarafı uv ışınlarına, sıcaklık değişimlerine, fırtınaya, rüzgara dış etkenlere karşı dayanıklı olmalıdır. 

panelin alt kısmı; yani içeriye bakacak kısmı kimyasal gazlara ve yoğuşmaya karşı dayanıklı olmalıdır. 

SANDVİÇ PANELİN KATMANLARI

Yapılarda su, ısı, ses yalıtımı ile beraber yük dayanımı ve yangın içinde dayanıklılık sağlayan paneller; dış yüz, iç yüz ve arasında izolasyon tabakası olmak üzere üç kısımdan üretilir ve montaja hazır hale gelir. 

 

ÇATI SÖKÜMÜ – ÇELİK KONSTRÜKSİYON – MARTI KOVUCU

SAC ÇATI YAPIMI – ÇATI SÖKÜMÜ

ÇATI  SÖKÜMÜ:

Firmamız; Çatı sökümü, sandviç panel çatı sökümü, eski fabrika, depo, hangar gibi binaların çatılarındaki; çelik konstrüksiyon ve çatı makasların söküm işlerini gerçekleştirmekte demontaj işleri yapmaktadır.  

 

ÇELİK  KONSTRÜKSİYON

Firmamız proje bazında yurt içinde ve yurt dışında çelik konstrüksiyon işleri gerceklestirmekte olup bu işlerle ilgili her zaman siz müşterilerimize yardımcı olmaya hazırdır. Kadromuzda profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz mevcuttur.

METAL ÇATI YAPIMI; Firmamız sac çatı yapımı konusunda uzman ve tecrübelidir bu tür işlerle ilgili firmamızın bir çok referansları vardır, siz müşterilerimizinde bu tür işleri yaptırmadan önce firmamızdan fiyat teklifi almasını öneririz.  

Çatı sökümü

çatı sökümü

Sandviç panel çatı

YILLARIN SANDVİÇ PANEL FİRMASI

SANDVİÇ PANEL DE BOL ÇEŞİT

Sandviç panel firmaları içerisinde Türkiye nin güvenilir, satıcılarından biri olan firmamız,Türkiye genelinde panel satışı, aksesuarlarının satışı, trapez sac, onduline, atermit, osb, profil, çatı çıkış kapağı, çatı yağmur oluğu gibi çatı ile ilgili ürünler satmakta ve bu malzemelerinde uygulamasını uzman ve deneyimli kadrosuyla yapmaktadır. 

Firmamız yıllardır siz müşterilerine hizmet etmekten ve en iyi hizmetleri sunabilmek için kaliteli ürün ve hizmet anlayışını her zaman ön planda tutmaktadır, sitemizin siz müşterilerimize faydalı olacağını düşünüyoruz, çatı malzemeleri ve panel fiyatları için bize telefon ve mail le ulaşabilirsiniz.

SANDVİÇ PANEL ÇEŞİTLERİ

Endüstriyel yapıların çatı ve cephelerinde kullanılan paneller Avrupa da 60 lı yıllarda kullanılmaya başlanmıştır, levhaların uzun olması ve istenilen ölçülerde fabrikada üretim yapılabilmesi bu ürünlerin kullanımlarının kolay olmasını sağlamıştır. Yekpare olarak kullanılması ve montajının yapıldığı çelik konstrüksiyona akıllı vidalarla monta edilmesi fırtına ve rüzgara karşı çok dayanıklı olması ve uçmaması bu malzemelerin çok tercih edilmelerinin sebeplerinden birisidir. Çeşitleri, pur,pır,poliüretan,eps – polistren, cam yünü, taş yünü, izosiyonat, sac ve alüminyum olmak üzere pek çok çeşidi vardır.  

İŞİMİZ SANDVİÇ PANEL, GÜCÜMÜZ SANDVİÇ PANEL

Her çeşit panel, aksesuar ve tamamlayıcı ürünleri firmamızdadır. 

Firmamızda da her türlü mimari projenin ihtiyacını karşılayacak estetik, renkli ve dayanıklı çatı ve cephe çatı kaplama ürünleri her zaman mevcuttur. Özel ölçülü siparişleriniz kısa zamanda fabrikadan üretilip siz müşterilerimize teslim edilir.