Sandviç panel fiyat | Sandviç panel 2023 fiyat listesi

SANDVİÇ PANEL FİYATLARI – SANDVİÇ PANEL FİYAT LİSTESİ

HER BOYDA SANDVİÇ PANEL – SATIŞ & MONTAJ

SANDVİÇ PANEL FİYAT ve CEPHE PANELİ FİYATLARI: 

Uzun yıllardır satışını yapmakta olduğumuz çatı kaplama ürünleri, aksesuarları ve tamamlayacı ürünleri ile İstanbul merkezli kurumsal firmamız çatı teknik siz müşterilerine her zaman İstanbul sandviç panel fiyatları ında en ucuz ve sektörün tam çeşit ürünleri satmanın gayretiyle uğraşmaktadır. Firmamızda daima her çeşit ve her boyda panel ve tamamlayıcı ürünleri vardır, özel ölçü ve özel ürünlerde kısa zamanda temin edilir. İstediğiniz her ürün için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsinz.

ÇATI PANELİ – CEPHE & DUVAR PANELİ – PANEL AKSESUARLARI

Çatı ve cephede panel olarak; poliüretan, eps, polistren, pır, pur, poliizosiyonat ve taşyünü sandviç panel ve diğer panelleri satmakta ve uygulama yapmaktayız.

Çatı paneli ve cephe paneli ile beraber ihtiyaç duyulan aksesuarlar; Çatı mahyası, mahya altı, köşe kaplama, harpuşta, saçak ucu, yağmur deresi ve çatı vidası dır.  

AKSESUARLARIN  HER  ÇEŞİDİ 

SANDVİÇ ÇATI PANELİ FİYATLARI

CEPHE PANELİ – DUVAR PANELİ Uygun ve kaliteli montaja uygun sandviç panel plaka karbon içeriğiğini azaltır aynı zamanda enerji tüketimine de büyük fayda sağlar. Duvar paneli hem kullanımda hem geri dönüşümde değerini yitirmez. Cephe panelleri çatı panelleri değildir, sac tabakası içerisinde bulunan dolgusu farklıdır. Panellerde hadveler yoktur, düzdür bu sayede estetik bir görünüm sağlar.